Serum do włosów

Aphro Celina Hair jest kosmetykiem, którego zastosowanie prowadzi do widocznego wzrostu ilości i gęstości włosów. Składniki zawarte w tym produkcie są tak skomponowane i przeznaczone do prowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych włosów, szczególnie takich, które nie podlegają chorobowym procesowym wypadania. Wyjątkowy zestaw środków aktywnych...

Aphro Celina Hair jest kosmetykiem, którego zastosowanie prowadzi do widocznego wzrostu ilości i gęstości włosów.

Składniki zawarte w tym produkcie są tak skomponowane i przeznaczone do prowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych włosów, szczególnie takich, które nie podlegają chorobowym procesowym wypadania. Wyjątkowy zestaw środków aktywnych znajdujących się w serum Aphro Celina Hair został uzupełniony o dodatkowe komponenty, tworząc kompleksowy kosmetyk do pielęgnacji włosów. Aphro Celina Hair stymuluje cebulki włosowe, powodując wzrost włosów oraz hamując procesy ich wypadania.

Serum do włosów Aphro Celina Hair jest absolutnie bezpieczny, a przy czym bardzo prosty w użyciu. Wszystkie składniki są przetestowane dermatologicznie pod względem skuteczności i braku ubocznych skutków działania. Wodny roztwór kosmetyku przy zastosowaniu nie powoduje sklejania się włosów oraz nie pozostawia żadnych śladów na skórze głowy.

Uwagi ogólne: Przyczyny i rodzaje powstawania procesu wypadania włosów są bardzo różne. W przypadku zjawisk odwracalnych zjawisko wzrostu włosa zostaje czasowo zatrzymane i to w taki sposób, że włos może wypaść, bez możliwości jego ponownego wzrostu. Jeżeli mieszki włosowe pozostaną i nie będą w żaden sposób uszkodzone, serum Aphro Celina Hair skutkuje. Przy regularnym jego stosowaniu następuje pobudzenie czynności wzrostowych i zatrzymanie wypadania włosów, jeżeli oczywiście nie ma się do czynienia z chronicznymi procesem łysienia.

W przypadku trwałego lub nieodwracalnego uszkodzenia mieszków włosowych, które to zjawisko jest najczęściej przyczyną powstawania procesów łysienia, nawet bardzo intensywne stosowanie Aphro Celina Hair nie przyniesie pozytywnych efektów. Nieodwracalne zjawisko wypadania włosów jest prawie zawsze związane z procesem zamierania komórek odpowiedzialnych za wzrostu włosów. Przed rozpoczęciem kuracji z zastosowaniem serum Aphro Celina Hair wskazane jest ustalenie przyczyn wypadania włosów.

Serum Aphro Celina Hair jest przeznaczone dla zastosowania wyłącznie w odwracalnych procesach łysienia zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Serum należy rozprowadzić cienką warstwą, na objęte procesem partie skóry głowy raz lub maksymalnie dwa razy dziennie. Roztwór należy wmasować końcówkami palców w skórę, tak żeby serum dotarło do mieszków włosowych. Zabieg musi się odbyć do czterech godzin przed planowanym myciem lub najwcześniej po czterech godzinach po umyciu włosów. Zbyt krótkie okresy czasowe zastosowania serum przed lub po myciu włosów mogą prowadzić do zmniejszenia, lub całkowitej nieskuteczności działania preparatu.

Przy zastosowaniu serum należy zwracać uwagę na następujące zalecenia. Dopuszczalne jest użytkowanie lakierów, odżywek oraz toników do włosów. Nie ma też przeciwwskazań do stosowania zabiegów trwałej ondulacji i farbowania. Jedynie należy powstrzymać się z użytkowaniem produktów do stylizacji bezpośrednio po nałożeniu serum na skórę głowy.

Początek i intensywność ponownego wzrostu włosów są dla każdego przypadku różne. Dla uzyskania zadowalających wyników stosowania kosmetyku decydującym jest odpowiednio wczesne rozpoczęcie jego użytkowania, jak również niezbędny, wymagany czas oraz systematyczność przeprowadzania kuracji. W przypadku przerwania stosowania serum można się liczyć z nieutrzymaniem uzyskanych rezultatów.

Aphro Celina Hair jest bezpiecznym i nieszkodliwym produktem kosmetycznym, którego okres przydatności do użytku wynosi 2 lata, a po otwarciu do 6 miesięcy.

Wyświetlam 1-1 z 1 elementów