Serum do rzęs

Każda kobieta marzy o długich, gęstych rzęsach. Życie rzęs trwa zaledwie trzy miesiące, rosną tylko przez 3-4 tygodnie, potem przechodzą w stan spoczynku, aż w końcu wypadają. Serum do rzęs niemieckiej marki Aphro Celina wydłuża fazę ich wzrostu. Cykl ten jest wydłużony, ponieważ dostarcza mieszkom włosowym odpowiednich substancji...

Każda kobieta marzy o długich, gęstych rzęsach.

Życie rzęs trwa zaledwie trzy miesiące, rosną tylko przez 3-4 tygodnie, potem przechodzą w stan spoczynku, aż w końcu wypadają. Serum do rzęs niemieckiej marki Aphro Celina wydłuża fazę ich wzrostu. Cykl ten jest wydłużony, ponieważ dostarcza mieszkom włosowym odpowiednich substancji aktywnych w połączeniu z naturalnymi. Serum Aphro Celina zawiera isopropyl cloprostenate oraz kofeinę, które sprawiają, że rzęsty stają się zdrowsze i mocniejsze. Dodatkowo kwas hialuronowy i biotyna pielęgnują je oraz odżywiają. Składniki aktywne stymulują cebulki włosów do produkcji dłuższych i grubszych rzęs.

Serum Aphro Celina ma formę wygodnego eyeliner’a, nie uczula, jest bardzo wydajne, starcza na 7-8 miesięcy. Stosuje się je raz dziennie, nakładając na górną powiekę tuż nad linią rzęs, po uprzednim oczyszczeniu skóry. Już po 2 tygodniach można zauważyć różnicę, a po 4-6 tygodniach regularnego stosowania efekt długich, gęstych rzęs gwarantowany.

Po tym czasie dla utrzymania kondycji rzęs zaleca się stosowanie serum 2-3 razy w tygodniu. Produkt całkowicie bezpieczny, przebadany dermatologicznie. Okres przydatności to 2 lata, a po otwarciu 1 rok.

Wyświetlam 1-3 z 3 elementów